Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 2

BATHMATE

Prostate Vibe

Prostate Vibe

  • Ukierunkowana podwójna stymulacja
  • 10 trybów wibracji
  • Zanurzalny, ładowany przez USB
Ilość

Niski poziom zapasów: pozostało 1

Paiement sécurisé
Colis discret
Moyens de paiement

Commandez avant -- : -- : -- pour recevoir votre colis discret entre le --/--/---- et le --/--/----

Achat
Préparation
Livraison

Prostate Vibe to masażer prostaty zaprojektowany do podwójna stymulacja z prostata i krocze. Jego konstrukcja W przyjaznego dla ciała silikonu zapewnia wygodny chwyt, z 10 trybów wibracji możliwością regulacji intensywności.

  • Podwójna stymulacja prostata/krocze
  • 10 trybów Wibrujący
  • Ładowanie przez USB
  • 100% zanurzalny
  • Silikon delikatny
Pokaż kompletne dane

Ulepsz swoje doświadczenie

Niezbędne, zalecane przedmioty.

Prestige Sensuel Experience: Dyskrecja i Ekspertyza

Zamówienie w Prestige Sensuel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Twój Prostate Vibe - BATHMATE jest wysyłany w 100% dyskretnym opakowaniu, bez wzmianki o sklepie i jego zawartości, co zapewnia całkowitą poufność. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby zmaksymalizować przyjemność i zapewnić sobie pełen spokój ducha.

Wszystkie szczegóły: odczucia, tryby, pielęgnacja, dostawa i gwarancja.

Podstawowe informacje i szczegóły

Opis

Prostate VibeZapewnia precyzyjną i progresywną stymulację, zaprojektowaną do eksploracjiprostatapodczas aktywacjikrocze. Ultramiękki silikon i ergonomiczny kształt zapewniają komfortowe użytkowanie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z tym rodzajem przyjemności, czy masz już doświadczenie.

Jego kluczowa cecha:Wibrująca kulkajest wyjmowany i może być używany jako samodzielny stymulator, idealny do zróżnicowanych doznań i eksploracji innych stref erogennych.

Główne zalety

  • Pełna stymulacja: Jednoczesne działanie na prostatę i krocze.
  • Kontrola wrażeń: 10 trybów regulacji rytmu i intensywności.
  • Komfort: Ergonomiczny kształt ułatwiający wkładanie i trzymanie.
  • Wszechstronność: Wyjmowana kulka do badania innych wrażliwych obszarów.
  • Praktyczny: Akumulatorowy i w 100% zanurzalny.

Dlaczego pokochasz to?

Bogatsza stymulacja

  • Prostatai krocze
  • 10 trybów zróżnicowane

Zaprojektowany dla komfortu

  • Ergonomici stabilne
  • Silikonbardzo delikatny

Wszechstronny produkt

  • Wyjmowana kulka
  • Zanurzalny

Dane techniczne

  • Typ: masażer prostaty
  • Stymulacja: prostata i krocze
  • Tryby: 10 trybów wibracji
  • Zasilanie: USB Akumulator
  • Wodoodporność: 100% zanurzalny
  • Materiał: silikon przyjazny dla ciała
  • Projekt: Ergonomiczny
  • Moduł: wyjmowana kulka wibracyjna

Zwijana treść

Instrukcje użytkowania i czyszczenia

Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Zacznij odtryb niskiej intensywnościi stopniowo zwiększaj intensywność dla własnego komfortu.
  • Użyj lubrykantuna bazie wodyaby ułatwić wprowadzenie i wzmocnić doznania
  • Przyjmij wygodną pozycję i poświęć czas na rozluźnienie krocza, aby zapewnić sobie przyjemniejsze doznania.
  • Wyjmowana kulkaMożna używać oddzielnie, aby zbadać inne wrażliwe obszary.

Czyszczenie

  • Umyj przed i poSposób użycia: ciepła woda z delikatnym mydłem, a następnie dokładnie spłukać.
  • Osuszyć czystą, niepozostawiającą włókien ściereczką, a następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.
  • Przechowywać w czystym i suchym miejscu.
  • Nigdy nie ładuj urządzenia, gdy jest mokre.

Zawartość opakowania

  • 1 x wibrator prostaty
  • 1 x wyjmowana kulka wibrująca
  • 1 x kabel do ładowania USB

Dostawa i zwroty

Wysyłka i dostawa

Zamówienia złożone przed południem są zazwyczajwysyłane tego samego dniaSzacowany czas dostawy wynosi48 i 72 godzinyw zależności od przewoźnika.

Zwroty

Zwroty można zgłaszać w ciągu15 dnipo otrzymaniu zamówienia.

Możliwe powody zwrotu

  • Jeśli produkt jest objęty gwarancją
  • Jeśli produkt jest wadliwy
  • Jeśli otrzymany produkt został uszkodzony w transporcie

Gwarancja i jakość

Silikon przyjazny dla ciała.

Odpowiedzi na często zadawane pytania (dyskrecja, smar, czyszczenie itp.).

Często zadawane pytania dotyczące Prostate Vibe - BATHMATE

Czy Prostate Vibe stymuluje jednocześnie prostatę i krocze?

Tak.Jest przeznaczony dopodwójna stymulacjajest ukierunkowana naprostatai zkroczew celu wzmocnienia doznań.

Ile trybów wibracji oferuje Prostate Vibe?

On proponuje10 trybów wibracjiaby zmieniać rytmy i dostosowywać intensywność do poziomu doświadczenia.

Czy nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników?

Tak.Jego konstrukcjaergonomicznya jej progresywne ustawienia umożliwiają łatwą obsługę początkującym, oferując jednocześnie wystarczającą różnorodność dla bardziej doświadczonych użytkowników.

Czy wibrującą kulkę można wyjąć i jakie jest jej przeznaczenie?

Tak.kulkamożna odłączyć, aby stał się oddzielnym stymulatorem, idealnym do odkrywania innychstrefy erogennei różnicowania doznań.

Czy można go używać pod prysznicem i jak go czyścić?

Tak.Jest100% zanurzalnyi jest łatwe do czyszczenia.

  • Czyszczenie: Ciepła woda + delikatne mydło
  • Dokładne płukanie
  • Suszenie: Czysta, niepozostawiająca włókien ściereczka

Przed naładowaniem należy odczekać, aż całkowicie wyschnie.

Jak ją naładować i jakiego lubrykantu użyć?

Jestładowalny przez USB. Zaleca się stosowanie lubrykantuna bazie wodyjest zalecany dla większego komfortu i płynniejszego użytkowania z silikonem.

Prostate Vibe - BATHMATE – Stymulator prostaty – Widok główny
Prostate Vibe - BATHMATE
59,99 €