Ga direct naar productinformatie
1 van 3

SATISFYER

Curvy Trinity 4

Curvy Trinity 4

  • Clitorisstimulator met Air Pulse
  • Vibrerende G-spot
  • 3 krachtige motoren
Aantal

Niet op voorraad

Paiement sécurisé
Colis discret
Moyens de paiement

Commandez avant -- : -- : -- pour recevoir votre colis discret entre le --/--/---- et le --/--/----

Achat
Préparation
Livraison

Satisfyer Curvy Trinity 4 is een 3-in-1 vibrator die combineert gepulseerde luchtgolven voor de clitoris en trillingen toe voor de G-spot. De gebogen vorm, de subtiel gegroefde textuur en de precieze instellingen zorgen voor volledige stimulatie, thuis of onder de douche, dankzij deIPX7.

  • Air Pulse
  • G-spot
  • 3 motoren
  • Aparte bediening
  • 11 intensiteitsniveaus
  • 12 Programma's
  • IPX7 waterdicht
Alle details bekijken

Verbeter uw ervaring

Aanbevolen benodigdheden

De Prestige Sensuel-ervaring: discretie en expertise

Commander chez Prestige Sensuel, c'est l'assurance d'un service premium. Votre Curvy Trinity 4 - SATISFYER est expédié dans un colis 100% neutre, sans aucune mention de la boutique ou du contenu, garantissant une confidentialité totale. Profitez de notre expertise pour optimiser votre plaisir en toute sérénité.

Alle details: sensaties, standen, onderhoud, levering en garantie.

De essentie en details

Beschrijving

Eén vibrator, meerdere manieren om plezier te beleven. Curvy Trinity 4 combineert contactloze clitorisstimulatie Air Pulse en een inbrengbare gebogen schacht voor gerichte stimulatie van de G-spot, met intense vibraties.

Afwisselen, combineren, verfijnen: je behoudt de controle over de sensaties dankzij de aparte bediening. Het zachte, naadloze oppervlak van siliconen van medische kwaliteit voelt prettig aan in de hand en deIPX7 maakt hem perfect voor gebruik onder de douche.

Belangrijkste voordelen

  • Dubbele stimulatie
  • Combineerbare zones
  • Gericht op de G-spot
  • Nauwkeurige Air Pulse
  • Gegroefde textuur

Je kunt genieten van clitorale stimulatie met luchtgolven, interne G-spot stimulatie, of beide tegelijk voor een completere ervaring.

Waarom je er dol op zult zijn:

Totale veelzijdigheid

  • Clitorale stimulatie zonder contact
  • Vibrerende G-spot
  • Combinaties op maat
  • Stimulerende textuur

Comfort en gebruiksgemak

  • Siliconen van medische kwaliteit
  • Naadloos
  • Fluistermodus
  • IPX7 douche

Technische kenmerken Specificaties

  • Model : Curvy Trinity 4
  • Merk : Satisfyer
  • Type : 3-in-1 Vibrator
  • Stimulatie : Clitorale Air Pulse
  • Stimulatie : G-spot vibraties
  • Motoren : 3 motoren
  • Bediening : Aparte zones
  • Air Pulse : 11 intensiteitsniveaus
  • Stemming : 12 programma's
  • Oppervlak : fijne groeven
  • Materiaal : siliconen van medische kwaliteit
  • Waterdicht IPX7
  • Batterij lithium-ion
  • Opladen : Magnetische USB
  • Functie : Fluistermodus
  • Garantie : 15 jaar

Inklapbare content

Gebruiks- en reinigingstips

Gebruiksaanwijzing

  • Start zacht
  • Test elk gebied
  • Dan combineer
  • Glijmiddel op waterbasis

Voor Air Pulse, plaats de opening zo dicht mogelijk bij de clitoris zonder hard te drukken: kleine hoekaanpassingen zijn voldoende om de sensatie te veranderen. Voor G-spot stimulatie, breng de gebogen schacht in en kantel deze naar de voorkant van het lichaam, verhoog vervolgens geleidelijk de vibratie-intensiteit. Breng indien nodig glijmiddel aan op waterbasis voor meer comfort.

Schoonmaak

  • Warm water
  • Milde zeep
  • Grondig spoelen
  • Volledig laten drogen

Reinig voor en na gebruik met warm water en milde zeep, met name het Air Pulse-gedeelte en de groeven. Spoel grondig af, droog met een schone, pluisvrije doek en laat het vervolgens volledig aan de lucht drogen alvorens het op te bergen.

Inhoud van de verpakking

  • Curvy Trinity 4
  • Magnetische USB-kabel

Verzending & Retourneren

Verzending & Levering

Bestellingen geplaatst vóór 12.00 uur worden verzonden op dezelfde dagLevering is doorgaans binnen 48 tot 72 uur afhankelijk van de vervoerder.

Uw pakket wordt discreet verpakt en extra beschermd om risico's tijdens verzending te minimaliseren.

Retourneert

U kunt binnen 15 dagen na ontvangst van uw bestelling een retour aanvragen.

Welke redenen zouden tot een terugkeer kunnen leiden?

  • Als het product nog onder garantie valt.
  • Als het product defect is.
  • Als het ontvangen product tijdens het transport beschadigd is.

Garantie & Kwaliteit

15 jaar garantie. Superzachte siliconen van medische kwaliteit, hygiënisch naadloos ontwerp, IPX7 waterdicht, oplaadbare lithium-ionbatterij, fluisterstille modus.

Antwoorden op veelgestelde vragen (discretie, glijmiddel, reiniging, enz.)

Veelgestelde vragen over de Curvy Trinity 4 - SATISFYER

Stimuleert de Curvy Trinity 4 de clitoris en de G-spot met één apparaat?

Ja, hij combineert clitorale stimulatie via gepulseerde luchtgolven en interne stimulatie van de G-spot door trillingen toe in één vibrator.

Kunnen de luchtgolven en vibraties afzonderlijk of samen worden gebruikt?

Ja, de standen kunnen onafhankelijk van elkaar worden ingesteld om alleen de Air Pulse, alleen de vibraties of beide tegelijk te gebruiken voor een completere stimulatie.

Hoeveel standen biedt de Curvy Trinity 4?

Hij doet een voorstel 11 intensiteitsniveaus luchtpulsen en 12 Programma's van vibraties om de sensatie nauwkeurig aan te passen.

Waar dienen de gebogen vorm en de gegroefde textuur voor?

De schacht gebogen vorm is ontworpen om de G-spot gemakkelijk te stimuleren, en de geribbelde textuur voegt extra stimulatie toe tijdens gebruik.

Kan het onder de douche of in bad gebruikt worden?

Ja, dat is het IPX7 waterdichtwaardoor hij in water gebruikt kan worden en na gebruik gemakkelijk schoon te maken is.

Hoe maak ik de Curvy Trinity 4 schoon en laad ik hem op?

Reinig het met warm water en milde zeep, spoel het af, droog het volledig en laad het vervolgens weer op. Magnetische USB-kabel inbegrepen dankzij de Lithium-ionbatterij.






Curvy Trinity 4 - SATISFYER – Clitorisstimulator – Hoofdweergave
Curvy Trinity 4 - SATISFYER
56,95 €